Działka rolno-budowlana Rąblów
Rąblów, lubelskie
- 249 000 zł
- 10 600 m²
- 23,49 zł/m²
Karina Gębka-Kas...
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Rąblów
Rąblów, lubelskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka rolno-budowlana Rąblów
Zaktualizowane: 6 maja 2026
249 000 zł 10 600 m² 23,49 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 249 000 zł (23,49 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlano-rolna, 10 600 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły
- dojazd drogą asfaltową
- określone warunki zabudowy
- Media: woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 12381/3685/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Rąblów, Wąwolnica, puławski, lubelskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Dom, Winnica i Las Twoje 1,06 ha Raju w Sercu Lubelszczyzny!
Marzysz o miejscu, gdzie rano budzi Cię szum lasu, a popołudniowe słońce idealnie doświetla Twój przyszły taras (lub własną winnicę)? Poznaj działkę nr 66 w Rąblowie nieruchomość, która łączy potencjał inwestycyjny z sielskim klimatem turystycznej perły regionu.
Przestrzeń skrojona pod Twoje plany
To nie jest zwykłe pole. (...)